Kundalini joga                                                                       powrót do: strona główna

 

 

 

Z serii: Droga Kobiety do Pomyślności

 


NAUKI  I  PRAKTYKI  DLA  KOBIET

wg przekazu Yogi Bhajana      

 

 

13.10.2013 -  niedziela / 16.00 – 21.00 /

 

SEKSUALNOŚĆ KOBIECA

Jak odczuwasz swoje ciało, zmysły, seksualny i duchowy wymiar miłości?

 

Co to jest miłość? Jak ją okazywać? Czy istnieje miłość bez seksu?  Jak pokochać siebie? Jak zachować miłość przez lata?

O stawianiu granic, wartości swojego ja, z wiarą w siebie. 

Co buduje związek? Jak utrzymać harmonię w związku? Jaką rolę przyjmuje kobieta?

 

 

PROGRAM:  sesja Jogi Kundalini i wykład, długie medytacje oczyszczające, relaksacja, śpiew, taniec

 

MIEJSCE:  DUŻY POKÓJ  ul. Koszykowa 24/12, Warszawa  

 

CENA:  80 pln  

 

ZAPISY do 10.X:  Agnieszka Hari Kartar    kundalinijoga@wp.eu  /   604 946 919

 

 

Niezależnie od tego, na jakim jesteście etapie życia, energia seksualna rodzi się w was nieustannie, gromadząc się w obszarze narządów płciowych. Jeżeli kobieta nie potrafi sobie z tym radzić właściwie, to nadmiar energii seksualnej może zacząć działać na jej niekorzyść, wzmagając w niej emocje negatywne. Bez należytego obchodzenia się z tą energią i bez otwarcia kanałów energetycznych pomiędzy ciałem niższym i ciałem wyższym, energia ta zostaje zablokowana, powodując zaleganie krwi i hormonów w narządach płciowych, w jajnikach i szyjce macicy. Można tego uniknąć dzięki technikom Jogi kundalini…

 

Energia seksualna (kreatywna) jest jedyną energią którą można podwajać, potrajać, wręcz przemnażać po wielokroć. Jeśli więc chcemy zachować podstawową energię życiową lub odtworzyć jej ubytek, to możemy spożytkować w tym celu właśnie seksualną, która pozwala generować dodatkowe moce życiowe - oczywiście gdy potrafimy ją zachować, przekształcać i przetwarzać. Dysponujemy wówczas większymi zasobami energii życiowej którą możemy transformować w jeszcze wyższy typ energii – energii duchowej.          Na podstawie „Miłosny potencjał kobiety” – M&M Chia

 

Agnieszka Hari Kartar:   

 

jest malarką i nauczycielem jogi certyfikowanym przez Kundalini Research Institute (USA). Regularnie uczy i uczestniczy w kursach z innymi nauczycielami w Polsce i za granicą. Pod przewodnictwem Shiva Charana Singh z Karam Kriya School kontynuuje własną praktykę, poznaje numerologię tantryczną i ukończyła II stopień Kursu Nauczycielskiego w Londynie. Podjęła też współpracę z International School of Kundalini Yoga ISKY asystując  na ich Kursie Nauczycielskim w Polsce.   

Swoje umiejętności poszerza o naukę Ajurwedy, jako gałęzi wiedzy spójnej z przekazem jogi  i wprowadza jej zasady stylu życia do swojej codzienności, starając się także przekazać je innym.  Jest konsultantem w zakresie diagnostyki, żywienia i zabiegów dla ciała, certyfikowanym przez  Jiva Instytut w Indiach, pod patronatem dr Partała Chauchana .

Ma upodobanie do dzikiej przyrody, koni, wilków, oraz ciszy  i piękna…

Wypełnia różne role życiowe jako  mama, artysta, kobieta, trener jogi i ajurwedy.