AYURVEDA LIFE STYLE                                                          powrót do:  www.ovskastudio.art.pl

 

 

 

 

orzechy.jpg

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą  AYURVEDA life style

realizowaną w  Good Life Academy, ul. Paryska 6/8, Saska Kępa, w Warszawie,

lub przy ul Dzielnicowej, Warszawa Wawer.

 

MASAŻE   

Masaże i zabiegi olejowe całego ciała lub wybranych obszarów tj: twarz, głowa, stopy, dłonie, kręgosłup, kolana, o działaniu głęboko oczyszczającym i relaksującym a jednocześnie odnawiającym przepływ energii.          

KONSULTACJE

Indywidualne konsultacje, edukujące w zakresie zdrowego stylu życia i pro-zdrowotnych nawyków, pomagające zrównoważyć konstytucję ciała i umysłu poprzez specjalnie dobrany program żywieniowy oraz rutynę dnia codziennego – w połączeniu ze wskazówkami z zakresu jogi i medytacji opartymi o datę urodzenia i rozmowę.

 

 

AJURWEDA  to licząca ponad 5 tys. lat sztuka  naturalnego  uzdrawiania oraz wiedza o życiu prowadzącym do zdrowia i harmonii wewnętrznej. Traktuje człowieka holistycznie, a jako stan zdrowia uważa równowagę między ciałem, umysłem i  duszą. Uzdrawia poprzez zmianę stylu życia i jedzenia, zastosowanie leczących przypraw i ziół, zmianę  myślenia, wyciszenie  umysłu oraz  zasady , które porządkują życie. Ajurweda podaje proste, możliwe do zastosowania na co dzień sposoby zachowania zdrowia oraz remedia na wiele dolegliwości jak m.in. nadwaga, stres, brak radości życia. Jest drogą do poznania siebie i indywidualnej dla każdego człowieka konstytucji , złożonej z trzech biologicznych energii: vata, pitta, kapha, które wpływają na ciało i umysł, a ich nierównowaga powoduje chorobę.

 

Zgodnie z ajurwedą jedną z głównych przyczyn chorób jest niewłaściwe korzystanie ze zmysłów. Wszelkie niepokoje umysłu są związane z przyswajaniem niezdrowych wrażeń takich jak nadmiar hałasu, informacji i przekonań. Zaburzenia fizyczne pojawiają się m.in. dlatego ze spożywamy niezdrowy pokarm w niewłaściwy sposób. Zaburzenia emocjonalne tworzą się w naszych relacjach, gdzie większość czasu albo wyrażamy nasze emocje lub je tłumimy - przez co tracimy wiele energii. Wszystkie te wrażenia łączą się i obciążają witalność.

Ajurweda i joga uczą harmonii zmysłów i żywiołów, a tym samym doświadczania wrażeń które wspierają naszą witalność!

 

Agnieszka Hari Kartar:  ovska@wp.pl  // tel. 604 946 919 begin_of_the_skype_highlighting  

 

Jest konsultantem w zakresie diagnostyki, żywienia i zabiegów dla ciała, certyfikowanym przez  Jiva Instytut w Indiach, pod patronatem dr Partapa Chauchana .

jest też malarką i nauczycielem jogi certyfikowanym przez Kundalini Research Institute (USA). Regularnie uczy i uczestniczy w kursach z innymi nauczycielami w Polsce i za granicą. Pod przewodnictwem Shiva Charana Singh z Karam Kriya School kontynuuje własną praktykę, poznaje numerologię stosowaną i ukończyła II stopień Kursu Nauczycielskiego w Londynie. Podjęła też współpracę z International School of Kundalini Yoga ISKY asystując  na ich Kursie Nauczycielskim w Polsce.   

Swoje umiejętności poszerza o naukę Ajurwedy, jako gałęzi wiedzy spójnej z przekazem jogi  i wprowadza jej zasady stylu życia do swojej codzienności, starając się także przekazać je innym.

Ma upodobanie do dzikiej przyrody, koni, wilków, oraz ciszy  i piękna…

Wypełnia różne role życiowe jako  mama, artysta, kobieta, trener jogi i ajurwedy.