KUNDALINI YOGA                                  powrót do: http://www.ovskastudio.art.pl/kundaliniyoga.htm

 

 

 

Samadhi Jogini ja1.jpg AGNIESZKA  HARI  KARTAR  ZIOBROWSKA  MOSAK - absolwentka wydziału grafiki ASP w Krakowie. Przez wiele lat malarka i witrażystka, prowadziła autorskie warsztaty wewnętrznej wizji w oparciu o ruch, wyobraźnię, działania twórcze i studia nad dorobkiem C.G.Junga. Poznawała tradycję Indian Ameryki Płn. u Danuty Ogaoeno, Dhyani Ywahoo i dr Harveya Silver Fox Mette. Od 2008r. jest nauczycielką Kundalini Jogi wg systemu Y.Bhajana I i II stopnia, certyfikowaną przez Kundalini Research Institute (USA). Będąc od 2011r. w procesie szkolenia trenerskiego Aquarian Treiners Academy KRI (USA) asystuje na Kursach dla Nauczycieli w Polsce. Konsultantka ajurwedyjska (Jiva Ayurveda, Indie) w zakresie diety, stylu życia i zabiegów dla ciała. Prowadzi regularne zajęcia, warsztaty i wyjazdy, oraz sesje indywidualne. Zaprasza na konsultacje numerologiczne, masaże i zabiegi olejowe.  www.ovskastudio.art.pl.

 

Jestem pełna podziwu i wdzięczności dla Yogi Bhajana za jego dar dla ludzi – otwarcie nauczanej, starożytnej,  usystematyzowanej wiedzy praktycznej i teoretycznej o istocie ludzkiej. Zgłębianie jej i wzrastająca Świadomość pozwalają mi z coraz większą ufnością i łagodnością podchodzić do procesu życia.

 

Kundalini Jogę i Yogi Bhajana spotkałam na swojej drodze już wiele lat temu, dzięki Hari Dev Singh, ale choć zaczęłam wówczas intensywną praktykę - musiało upłynąć jeszcze trochę czasu, wypełnić się przeznaczenie innych zdarzeń, doświadczeń i przemyśleń życiowych bym wreszcie uznała jej wiodące światło na mojej obecnej drodze. Od 2006 roku dzięki tej technologii integrują się wszystkie dotychczasowe ścieżki którymi podążałam, wyrównują wyboje emocji, pojawia się zgoda na życiowe wyzwania, wybory i na siebie samą. Życie nabiera coraz więcej sensu i piękna.  Krok po kroku przybliżam się do zrozumienia i  urzeczywistnienia wizji, o których moja dusza mówi mi codziennie. Idąc wyboistą drogą zycia spełniłam jednak wiele swoich marzeń tj np. bliskie i dalekie podróże, intuicyjne malarstwo i praca z kolorowym światłem witraży, dom z sadem i ogrodem, żeglowanie i szalone końskie galopy,  głębokie doświadczenie miłości,  dzieci i małżeństwo, z kotem i psem przy kominku,  poznawanie wielu ciekawych ludzi i …  spotkanie Boga - we wszystkim.  Teraz chętnie dzielę się swym doświadczeniem i z radością służę przekazując Światło Nauk dalej.

 

 “If You don’t Se God In All – You don’t  see God at All!  /  Jeśli nie widzisz Boga we wszystkim – nie widzisz Go wcale”  YB

Ukończyłam w 2008 pierwszy ogólnopolski roczny kurs nauczycielski przeprowadzony przez zespół trenerów Satya Singh (Hamburg) organizowany przez Sarbjot Kaur i Hari Dev Singh, certyfikowany przez Kundalini Research Institute (USA). Regularnie uczestniczę w warsztatach i spotkaniach z innymi nauczycielami i Sangatem w Polsce i za granicą, wybitnie wartościowe było spotkanie Nauczyciela Przewodnika, którym jest dla mnie Shiv Charan Singh z Karam Kriya School. Pod jego kierunkiem kontynuuję własną praktykę, poznaję numerologię tantryczną i w 2013 zakończyłam naukę na II stopniu Kursu Nauczycielskiego w Londynie. Podjęłam też współpracę od 2011 z International School of Kundalini Yoga ISKY jako intern, asystując  na ich kolejnych Kursach Nauczycielskich w Polsce. Liderzy tej szkoły są autorami polskiej edycji książki: Kundalini – esencja jogi. (ABA2004)

Swoje zrozumienie i umiejętności poszerzam o naukę ajurwedy jako gałęzi wiedzy spójnej z przekazem jogi, jestem konsultantem w kontakcie z Jiva Ayurveda w Indiach i wprowadzam zasady stylu życia, dietę i zioła oraz masaże do swojej codzienności, starając się także przekazać je innym. Właśnie ta a nie inna metoda pomaga mi w niedoczynności tarczycy i wraz z praktyką jogi dodaje jakości na każdym stopniu życia.

 

Uwielbiam spotkania w Kręgu Kobiet,

Mam upodobanie do dzikiej przyrody, koni, wilków, oraz ciszy  i piekna

Oraz różne role życiowe: mama, artystka, kobieta, trenerka jogi i stylu życia, oraz konsultantka zdrowia wg starożytnego systemu ajurwedy

 

 

ZAPISY:   e-mail: kundalinijoga@wp.eu  tel: +48 604 946 919         http://www.ovskastudio.art.pl